HAKKARİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

50 Öğrencimiz Ankara´ya Uğurlandı.

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) Hakkâri Yatırım Destek Ofisi Koordinatörlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle Anadolu Jet Havayolları´nın sponsorluğunda 50 öğrencimiz Ankara’ya geziye gönderildi.
50 Öğrencimiz Ankara´ya Uğurlandı.

DAKA Hakkâri Yatırım Destek Ofisi tarafından uygulanan ‘’Hakkâri Bilime Kanat Açıyor’’ projesi kapsamında il merkezi ve ilçelerden tespit edilen dar gelirli 50 öğrencimiz bugün Ankara’ya hareket etti. Sabah saatlerinde Valilik binası önünde toplanan öğrencilerimiz, Valimiz Sayın Yakup CANBOLAT, Vali Yardımcıları Cumhur DURAN, Hüseyin SAYIN, Mehmet Emin TAŞÇI ile İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut KURTARAN ve aileleri tarafından Ankara’ya uğurlandı.

 

Yakından ilgilendiği öğrencilerle sohbet ederek daha önce hiç il dışına çıkıp  çıkmadıklarını  soran Valimiz Yakup CANBOLAT, DAKA ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen geziye katılan öğrencilerin birbirlerine sahip çıkmalarını ve iyi vakit geçirmelerini istedi.

ankaraankaraankaraankara

Bulak Mah. Derviş Yalım Cad. No 2 İç Kapı No 5 MERKEZ / HAKKARİ - Santral 0 438 280 30 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.