HAKKARİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Başsavcı Mustafa BALIK ´den İl Müdürümüz Veysel DURGUN’a ziyaret

         Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa BALIK İl Milli Eğitim Müdürümüz  Veysel DURGUN’u makamında Ziyaret Etti.
Başsavcı Mustafa BALIK ´den İl Müdürümüz Veysel DURGUN’a ziyaret

         Hakkari Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa BALIK, 2.Ağır Ceza Başkanı ve Adalet Komisyonu Başkanı Sezgin KURUYAMAÇ ve Cumhuriyet Savcısı İbrahim YAHŞİ İl Milli Eğitim Müdürümüz  Veysel DURGUN’u makamında Ziyaret Etti.

 

         İl Müdürümüz  Veysel DURGUN nezaket ziyaretinde bulunan Hakkari Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa BALIK, 2.Ağır Ceza Başkanı ve Adalet Komisyon Başkanı Sezgin KURUYAMAÇ, Cumhuriyet Savcısı İbrahim YAHŞİ göreve atanan DURGUN’a başarılar diledi.

 

         Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü DURGUN ‘’Geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitimleri konusunda her kesimden destek alarak başarılı olacağımıza inanıyorum. Hakkari öğrenci potansiyeli olarak yoğun bir ilimiz geleceği şekillendirecek kadrolarda Hakkarili gençlerimizin büyük pay sahibi olacağına inancım tamdır. Sizlerin desteklerini yanımızda hissetmek bizlere ayrı bir güç veriyor. Destekleriniz için çok teşekkür ediyorum.’’ diye konuştu

 

Bulak Mah. Derviş Yalım Cad. No 2 İç Kapı No 5 MERKEZ / HAKKARİ - Santral 0 438 280 30 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.