HAKKARİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bay Köyü İlkokulunun Yeni Binası Hizmete Açıldı

          2015 yılı yatırım programında yer alan ve 1 milyon 25 bin liraya mal olan iki katlı ve 5 derslikli Bay Köyü İlkokulunun yeni hizmet binası, 7 Aralık 2015 tarihinde eğitim ve öğretime açıldı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut KURTARAN, şube müdürlerimiz Mustafa KAHRAMAN ve Sait EDİŞ okulu yerinde ziyaret ettiler.
Bay Köyü İlkokulunun Yeni Binası Hizmete Açıldı

          İl Milli Eğitim Müdürümüz ziyaret sırasında yaptığı konuşmada yeni binanın Hakkari eğitimine ve Bay Köyüne hayırlı olmasını diledi. Ayrıca bu binanın köydeki mevcut sıkıntıları gidereceğini, eğitim kalitesini daha da yukarı çıkaracağını ifade etti. Son derece modern bir yapıya sahip olan bu binanın öğrenciler tarafından daha özenli kullanılması gerektiğini, böylece uzun yıllar gelecek nesillere hizmet vereceğini belirtti.

          Taşımalı eğitim kapsamında bir süredir merkeze bağlı Vali Mehmet Lütfullah Bilgin İlkokulu’nda eğitimlerine devam eden Bay Köyü İlkokulu’nun öğrencileri, yeni binalarında eğitim ve öğretimlerine başladıkları için çok mutlu olduklarını söylediler.

08-12-201508-12-201508-12-2015

Bulak Mah. Derviş Yalım Cad. No 2 İç Kapı No 5 MERKEZ / HAKKARİ - Santral 0 438 280 30 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.