HAKKARİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Yöneticilerimizle Değerlendirme Toplantısı

Eğitim Yöneticilerimizle Değerlendirme Toplantısı

 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Nurettin Yılmaz başkanlığında, kurum yöneticilerimiz ve okul müdürlerimizin katılımıyla Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Konferans Salonu'nda, 08-13 Nisan ara tatili sonrası müdürler kurulu toplantısı yapıldı.

Eğitim yöneticilerinin okullarıyla ilgili sorunlarını dile getirdiği toplantıda; daha önceki toplantılarda da gündeme gelen ortak sınavlar, okul ortamında alınacak önleyici tedbirler, destekleme ve yetiştirme kursları, okulum temiz çalışmaları, tamamlayıcı eğitim programları, okulların öğretmen ihtiyaçları, büyük ve küçük onarımlar, taşımalı eğitim, yemek hizmetleri gibi konularda yapılan çalışmalar değerlendirildi.

Valiliğimiz himayelerinde, Müdürlüğümüzün koordine ettiği kazanım değerlendirme sınavlarına devam edileceğini belirten Sayın İl Müdürümüz, Hakkâri'nin eğitim kalitesini en üst seviyeye taşımak için Bakanlığımızın öncülüğünde, Valimiz Sayın Ali Çelik'in liderliğinde, hep birlikte, alın teri dökmeye devam edeceklerini ifade etti. Sayın İl Müdürümüz, okul yöneticilerine hitaben: "İlim nefesleriyle, öğrencilerimizin başarılarına her zamankinden daha fazla katkı sağlayacak siz değerli yöneticilere ve kıymetli öğretmenlerimize, yapacağınız rehberlik ve göstereceğiniz gayretler için şimdiden teşekkür ederim," dedi.

İl Müdürümüz Sn. Nurettin Yılmaz, İl Müdür Yardımcılarımız; Sn. Fahrettin Çelik ve Sn. Ali Korkmaz, şube müdürlerimiz ve kurum/ okul müdürlerimizin katılımıyla gerçekleşen toplantı, iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

( İl MEM Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi )

16-04-202416-04-202416-04-202416-04-202416-04-2024

Bulak Mah. Derviş Yalım Cad. No 2 İç Kapı No 5 MERKEZ / HAKKARİ - Santral 0 438 280 30 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.