HAKKARİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde İş Birliği Protokolü İmzalandı

Hakkari Üniversitesi ile Hakkari İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Eğitimde İş Birliği Protokolü” imzalandı.
Eğitimde İş Birliği Protokolü İmzalandı

          Hakkari Üniversitesi ile Hakkari İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokolde Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları öğrencilerinin mesleki, akademik, sportif, sanatsal, sosyal-kültürel ve yabancı dil gibi alanlarda yeteneklerinin ortaya çıkarılması ve geliştirilmesi, onlara çağın gerektirdiği bilgi ve becerilerin kazandırılması amaçlanıyor.

          Ayrıca öğretmenlerin mesleki ve akademik gelişimlerinin desteklenmesi, akademisyenlerin ve öğretmenlerin karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımlarında bulunulması, fakülte öğrencilerinin öğretmenlik uygulamalarına katkı verilmesi, din eğitimi ve öğretiminde ortak aklın verilerinden yararlanılmasına yönelik çalışmalar gerçekleştirilecek.

          İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Veysel DURGUN Hakkari Üniversitesi ile Milli Eğitim Müdürlüğünün işbirliği ile yetişen nesiller ve gençlik adına çok güzel neticeler elde edileceğini belirterek;imzalanan protokolün her iki kurum için hayırlı olmasını ve karşılıklı güzel hizmetlere vesile olmasını diledi.

04-01-201704-01-2017

Bulak Mah. Derviş Yalım Cad. No 2 İç Kapı No 5 MERKEZ / HAKKARİ - Santral 0 438 280 30 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.