HAKKARİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hakkari Bilim ve Sanat Merkezinden Güvenlik Güçlerine Siperlik Maske Desteği

Hakkâri Bilim ve Sanat Merkezi tarafından yeni tip korona virüsle (Covid-19) mücadele çalışmaları kapsamında Polis Haftası nedeniyle emniyet çalışanları için 3D yazıcıyla ürettiği yüz koruyucu siperlik maskeler İl Emniyet Müdürlüğüne teslim edildi.
Hakkari Bilim ve Sanat Merkezinden Güvenlik Güçlerine Siperlik Maske Desteği

          İl Milli Eğitim Müdürü Bilal GÜR "Ülkemiz genelinde olduğu gibi bizler de il milli eğitim camiası olarak korona virüsle mücadele çalışmalarına destek vermeye devam ediyoruz.  Milli Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Ziya Selçuk'un talimatları üzerine Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Özel Yeteneklilerin Geliştirilmesi Daire Başkanlığımızın koordinesinde Bilim ve Sanat Merkezilerimizde Yüz Koruyucu Siperlik Maske üretimi yapmaktayız. Bu hafta polis haftası olduğu için ürettiğimiz siperlik maskeleri İl Emniyet Müdürlüğüne teslim ettik. Hakkâri Bilim ve Sanat Merkezimizde aralıksız üretim devam ediyor. Siperlik üretiminde emek veren Hakkâri Bilim ve Sanat Merkezi yönetici ve öğretmenlerine teşekkür ediyorum. Virüsle mücadele çalışmalarında Hakkâri İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak üreterek katkı sunmaya devam edeceğiz.

17-04-202017-04-2020

Bulak Mah. Derviş Yalım Cad. No 2 İç Kapı No 5 MERKEZ / HAKKARİ - Santral 0 438 280 30 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.