HAKKARİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hakkari’de TEOG Gururumuz

Hakkari İl Milli Eğitim Müdürümüz Veysel Durgun, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş sınavında 120 sorunun tamamını doğru cevaplayarak Türkiye birincileri arasına giren öğrencilerimizi makamında ağırladı.
Hakkari’de TEOG Gururumuz

Geçtiğimiz aylarda yapılan TEOG sınavının sonuçlarının açıklanmasının ardından dereceye giren öğrenciler de belli oldu. Merkezde eğitim gören Cumhuriyet Ortaokulu’ndan; İlayda Çallı, Burak Ronas Hatipoğlu, Fatma İmamoğlu 23 Nisan Ortaokulu’ndan;  Ebrar Piruze Demir, Amine Rukiye Cumaoğlu Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu’ndan Aycan Duran 120 sorudan tamamını doğru cevaplayarak büyük bir başarıya imza attılar. Binlerce öğrencinin ter döktüğü bu sınavda Türkiye birinciliği elde eden öğrenciler başarılarının sırrını, düzenli çalışmak olduğunu dile getirdiler.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Durgun, elde edilen başarının ekip işi olduğunu belirterek, eğitim alanında önemli başarılar yakaladıklarını ifade etti. Konuşmasında; “öğrencilerimizin başarısını, sevincini ve haklı gururunu hep birlikte yaşıyoruz. Bu başarı bizi çok mutlu etti. Süreçte sıkı çalışma temposu içinde olan tüm eğitimci ve idareci arkadaşlarımıza, duyarlı velilerimize, derslerine sıkıca sarılan öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Aynı zamanda ilçelerimizde de tüm soruları doğru cevaplamış öğrencilerimiz bulunmaktadır onları da tebrik ediyorum. Öğrencilerimizin durumlarını aralıksız takip etmeye devam edeceğiz.” sözleriyle cümlelerini noktaladı. Müdürümüz öğrencileri tebrik ederek, hediyelerini verdi.

 

02-06-2017

Bulak Mah. Derviş Yalım Cad. No 2 İç Kapı No 5 MERKEZ / HAKKARİ - Santral 0 438 280 30 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.