HAKKARİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖSYM Tarafından Yapılan KPSS-2023/4 Yerleştirmeleri Sonucunda Hakkari İline Sözleşmeli Personel Olarak Yerleşen Adaylara İlişkin Duyuru

ÖSYM Tarafından Yapılan KPSS-2023/4 Yerleştirmeleri Sonucunda Hakkari İline Sözleşmeli Personel Olarak Yerleşen Adaylara İlişkin Duyuru

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığının (ÖSYM) KPSS 2023/4 yerleştirmeleri sonuçlarına göre İlimize Sözleşmeli Büro Personeli, Sözleşmeli Hemşire, Sözleşmeli Mühendis (İnşaat), sözleşmeli Avukat ve Sözleşmeli Diyetisyen olarak yerleşenlerden istenilen belgeleri Hakkari İl Milli Eğitim Müdürlüğünün aşağıda yazılan adresine; 28 Nisan 2023 tarihine kadar elden veya posta yoluyla teslim etmeleri gerekmektedir.

 

(Posta ile yapılan başvurularda, belgelerin son başvuru tarihine kadar Müdürlüğümüze ulaşmış olması gerekmektedir. Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.)

 

NOT: Göreve başlamak istemeyenlerin, hakkından feragat ettiğine dair mazeret bildiren ıslak imzalı dilekçelerini elden veya posta yoluyla iletmeleri gerekmektedir.

 

İstenilen Belgeler:

1- Belgelerini elden teslim edecek adaylar için; Öğrenim Belgesinin aslı ve fotokopisi ile e- Devlet üzerinden alınacak barkodlu mezun belgesi,

Posta yolu ile gönderecek adaylar için ise; Öğrenim Belgesinin Onaylı örneği (Üniversite veya Noter) ya da e-Devlet üzerinden alınacak barkodlu mezun belgesi.

2- KPSS 2023/4 Yerleştirme Sonuç Belgesinin İnternet Çıktısı.

3- 3 adet vesikalık fotoğraf, (son 6 ay içinde çekilmiş)

4- Nüfus cüzdanı fotokopisi

5- Avukat olarak atananlar için Avukatlık Ruhsatnamesi aslı ve fotokopisi

6- Erkek adaylar için e-devlet üzerinden alınacak barkodlu askerlik durum belgesi.

7- E-devlet üzerinden alınacak barkodlu güncel tarihli adli sicil kayıt belgesi.

8- Atama Başvuru Formu. (Formun elektronik ortamda doldurularak imzalanmış şekilde teslim edilmesi gerekmektedir.) (İndir)

9- Mal bildirim beyannamesi. (Formun elektronik ortamda doldurularak imzalanmış şekilde teslim edilmesi gerekmektedir.) (İndir)

10- Evrak teslim üst yazısı. (İndir)

11- Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi. (İndir)

12- Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almadığına dair belge.

13- 2022 KPSS Sonuç Belgesi.

14- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığının bulunmadığına dair sağlık raporu

 

ADRES:                                                                                                                                                                                                                               

Hakkari İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynakları (Personel Atama) Birimi Bulak Malı. Derviş Yalım Cad. No 2 İç Kapı No 5 MERKEZ / HAKKARİ İletişim: (0438) 280 30 40

Bulak Mah. Derviş Yalım Cad. No 2 İç Kapı No 5 MERKEZ / HAKKARİ - Santral 0 438 280 30 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.