HAKKARİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde Fatih Projesi 3. Faz Alt Yapı Bilgi Girişi 20.10.2015 (Çarşamba) Tarihine Kadar Uzatılmıştır.

Eğitimde Fatih Projesi kapsamında 3. Faz Altyapı ihalesi için Okul Bilgi Sisteminden Altyapı ihtiyacı olan okulların bilgilerini güncellemesi işlemi 20 Kasım Çarşamba gününe kadar uzatıldı.
Eğitimde Fatih Projesi 3. Faz Alt Yapı Bilgi Girişi 20.10.2015 (Çarşamba) Tarihine Kadar Uzatılmıştır.

Bilgi girişi cbs.eba.gov.tr adresinden yapılacak olup, "Okul Bilgileri" ve "İletişim Bilgileri" alanlarının (kırmızı alanlar) mutlaka doldurulması gerekmektedir. Herhangi bir bilginin eksik girilmesi veya bilgi girişi yapılmaması halinde okulun donanım ihtiyacı hesaplanamayacağından projeye dahil edilmeyecektir. Bilgi girişinin 20.10.2015 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Bilgi girişinin zamanında tamamlanmamasından okul müdürü sorumludur

Daha önceden giriş yapmış ve şifrelerini unutmuşlar ise kullanıcı adı kısmına kurum kodunu yazdıktan sonra "Şifremi Unuttum" butonuna tıklayarakkurumkodu@meb.k12.tr adreslerine gelen yönergeleri takip ederek şifrelerini sıfırlayabilirler.

NOT: http://cbs.eba.gov.tr adresine okul girişinde yaşanan problemler için ve diğer sorularınız için cbs@eba.gov.tradresine kurum e-postasından mail gönderebilirsiniz.

Bulak Mah. Derviş Yalım Cad. No 2 İç Kapı No 5 MERKEZ / HAKKARİ - Santral 0 438 280 30 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.