HAKKARİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEBBİS Ödenek Takip Modülü Hk.

Bakanlığımızca hizmetin daha hızlı, verimli ve nitelikli bir şekilde sunulabilmesi amacıyla okul/kurumlarımızın ödenek talep/takip işlemlerinin elektronik ortamda yapılmasına yönelik MEBBİS´te "Ödenek Takip Modülü" oluşturulmuştur.
MEBBİS Ödenek Takip Modülü Hk.

11.01.2016 tarihinden itibaren Temel Eğitim Genel Müdürlüğü ile Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğüne  bağlı okul/kurumlar  hâriç olmak üzere Bakanlığımıza bağlı tüm okul/kurumlar her türlü ödenek talebini, "Ödenek Takip Modülü" üzerinden gerçekleştireceklerdir.

Yönetici ve kullanıcılar için hazırlanan "Ödenek Takip Modülü Uygulama Kılavuzu" modül giriş ekranında yer almaktadır.

Söz konusu kılavuzun  titizlikle incelenerek her türlü ödenek talebinin anılan modül üzerinden yapılması, karşılaşılan teknik sorunların öncelikle il/ilçe MEBBİS sorumlularına iletilmesi, mahallinde çözülemeyen sorunlar ile önerilerin MEBBİS´te yer alan "Yardım Masasına" işlenmesi, mali konulara yönelik tereddüt ve sorunların da ilgili birimlere (Destek Hizmetleri Birimi-Nihat Karataş) iletilmesi gerekmektedir.

Bulak Mah. Derviş Yalım Cad. No 2 İç Kapı No 5 MERKEZ / HAKKARİ - Santral 0 438 280 30 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.