HAKKARİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Gazi Mustafa Kemal Anadolu Lisesi Pansiyonunu Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Gazi Mustafa Kemal Anadolu Lisesi Pansiyonunu  Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Veysel DURGUN ile Müdür Yardımcısı  Bilal GÜR ve Şube Müdürü Mustafa KIZILKAYA tarafından, okul pansiyonlarında kalan öğrencilerin sağlıklı ve huzurlu bir ortamda yaşamalarını sağlamak amacıyla düzenli olarak yapılan denetlemelere hız verildi.

Müdürümüz DURGUN ve beraberindeki heyet Gazi Mustafa Kemal Anadolu Lisesine bağlı Vali Erdoğan Gürbüz Öğrenci Pansiyonunu  ziyaret etti.

Okul Müdürü Necati OZTUNÇ tarafından karşılanan Milli Eğitim Müdürü Veysel DURGUN ve beraberindekiler okul idaresinden pansiyonun durumu, kapasitesi ve yeterlilikleri hakkında bilgi aldı. Ayrıca nöbet tutan belletmen öğretmenlerle bir araya gelen Milli Eğitim Müdürümüz, belletmen öğretmenliğin sorumluluğunu hatırlatarak, gençlerin temel ihtiyaçlarının karşılanmasının yansıra öğrencilerin eğitimlerinde ve karşılaştıkları sorunların çözümünde onlara yardımcı olmaları gerektiğini ifade etti.  Sayın Müdürümüz pansiyonda kalan kız ve erkek öğrencileri ayrı ayrı ziyaret ederek, öğrencilerle beraber aksam yemeği yedi.  Öğrencilerimizin yaşadıkları sorunları ve ihtiyaçlarını dinleyen Milli Eğitim Müdürümüz; öğrencilerimizin geleceğin teminatı olduğunu, başarıya giden yolda kendilerine her türlü desteği sağlamaktan kaçınmayacaklarını ifade eden Sayın DURGUN başarı dileklerini sunarak pansiyondan ayrıldı.

05-05-201605-05-201605-05-201605-05-2016

Bulak Mah. Derviş Yalım Cad. No 2 İç Kapı No 5 MERKEZ / HAKKARİ - Santral 0 438 280 30 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.