HAKKARİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal GÜR İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle Toplantı Yaptı.

Hakkari İl Milli Eğitim Müdürlüğün’de yapılan toplantıda, il merkezi ve ilçelerde yürütülen eğitim öğretim çalışmaları görüşüldü.
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal GÜR İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle Toplantı Yaptı.

İl Milli Eğitim Müdürümüz GÜR : “Aynı işleri yaparsanız, aynı sonuçları elde edersiniz. Bizler farklı bakış açıları, yeni yaklaşımlar geliştirerek, bugünün  dünden daha iyi olması için çalışmalıyız. Yolumuza devam ederken belirli hedeflerimiz olması, bugünü düne göre kıyaslamak için istatistiksel çalışmalarımız olmasının yanısıra, yaptığımız işe de hakim olmamız gerekir. Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizin daha iyi yetişmesi için gereken fedakarlığı göstermek zorundayız. Hiçbir öğrencimizi kaybetme gibi bir lüksümüz bulunmamaktadır. Destekleme ve yetiştirme kurslarının yakından takibini yapmamız gerekir. Gençlerimizi, akademik çalışmaların yanında, sosyal ve kültürel faaliyetler ile destekleyerek vatanına, milletine bağlı gençler olarak yetiştirmek için, gerekirse 24 saat çalışmalıyız. Okullarımızın huzurlu bir ortam olması için, okul pansiyonlarını, ilçemizdeki okul servis araçlarının denetimlerini sık sık yapmalıyız.Eğitim ortamlarımızın temizliği ve hijyeni noktasında da hassas olmalı ve okullarımızı her yönüyle yaşam alanı haline getirmek için hep birlikte büyük bir çaba sarfetmeliyiz. Böylece hem ilçe olarak, hem il olarak, hem de ülke olarak çok daha güçlü oluruz.” dedi. Yükseköğretime Geçiş Sınavı ve Liseye Geçiş Sisteminde yapılan değişikliklere de değinen Müdürümüz GÜR, konuşmasının sonunda, toplantıya katılan İlçe Milli Eğitim Müdürlerine teşekkür ederek, başarılar diledi.

06-11-201806-11-2018

Bulak Mah. Derviş Yalım Cad. No 2 İç Kapı No 5 MERKEZ / HAKKARİ - Santral 0 438 280 30 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.