HAKKARİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal GÜR'ün Ara Tatil Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal GÜR'ün Ara Tatil Mesajı

Sevgili öğrencilerimiz; bugün itibariyle üçüncü ara tatile girmiş bulunmaktayız. Psikolojik ve fizyolojik olarak dinlenmeye ve eksiklerimizi gözden geçirip tamamlamaya fırsat bulacağımız zaman aralığı olan kısa ara tatiller, eğitim-öğretim sürecinde yaptığımız yolculuğun mola durağı gibidir. Yenilenmek ve motivasyon için önemli bir fırsattır. Bu dönemi çok iyi değerlendirip ailenizle birlikte bol bol kitap okumalısınız. Satranç oynayabilir, büyüklerinizle birlikte seçtiğiniz bir filmi evde ailece izleyebilir, sınavlara hazırlanmak için eksik olan ders konularını tekrar ederek zamanınızı etkili ve aktif olarak değerlendirebilirsiniz.

Saygıdeğer Veliler; eğitim-öğretim sürecinde, bizlere her konuda destek çıkıyorsunuz. Sizlere şükranlarımı sunuyorum. Çocuklarınızın yaşanan olaylara olumlu bakmalarını, iyimser olmalarını bir rol model olarak desteklemeye devam ediniz. Birlikte iş yapma alışkanlığı kazandırmak adına özellikle kitap okumalarda ve bazı aktivelerde sizin de bulunmanız önemlidir.

Değerli Meslektaşlarım; yüz yüze ve başarılı geçen bir eğitim-öğretim yılının üçüncü ara tatiline girmiş bulunmaktayız. Siz, yönetici ve öğretmenlerimize gayretleriniz için çok teşekkür ediyorum. Sorumluluk duygusu ve iyi fikirlerin doğuşuna kaynaklık eden heyecanımızla tatilin ardından başlayacak olan eğitimin ilk gününde, tüm öğretmenlerimizi, öğrencilerimizle bir arada görmeyi umuyor; kısa tatil sürecinin bir taraftan bedeni yorgunluğunuzu almasına, diğer taraftan da kutlu mesleğinize daha büyük bir şevkle bağlanmanıza vesile olmasını diler, aileleriniz ile beraber mutlu, verimli ve huzurlu bir tatil geçirmenizi temenni ederim. Saygı ve sevgilerimle.

Bilal GÜR

İl Milli Eğitim Müdürü

Bulak Mah. Derviş Yalım Cad. No 2 İç Kapı No 5 MERKEZ / HAKKARİ - Santral 0 438 280 30 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.