HAKKARİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Nurettin Yılmaz'ın 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı II. Dönem Başı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Nurettin Yılmaz'ın 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı II. Dönem Başı Mesajı

 

Sayın İl Müdürümüz,  verimli bir şekilde geçirilen birinci dönemin ardından, ikinci dönemi de aynı istek ve heyecanla karşıladıklarını ifade etti.

Hakkari Eğitim Ailesi çatısı altında, ilimizin eğitimdeki hedeflerini gerçekleştirmek için tüm çaba ve gayretimizle çalışmaya devam edeceklerini vurgulayan Sayın İl Müdürümüz, öğrenci, veli ve öğretmenlerimize şöyle seslendi:

Sevgili Öğrenciler,

 İkinci evleriniz olan okullarımızı, her bakımdan el birliğiyle ikinci döneme hazırladık. Ara tatilde, kitap okuyarak ve aktif dinlenerek yepyeni bir heyecanla ikinci döneme başlıyorsunuz. Derslerinize sımsıkı çalışarak hayalini kurduğunuz hedeflerinize, emin adımlarla yürümeniz en büyük beklentimizdir. Hepinize, başarılarla dolu yeni bir dönem diliyorum.

Değerli Velilerimiz,

Bakanlığımızın öncülüğünde ve Valimiz Sayın Ali Çelik'in himayelerinde, her türlü tedbirler alınmış bir şekilde, çocuklarımızın eğitiminde etkin bir rol alarak yanımızda olacağınıza olan inancımla bizlere emanet ettiğiniz çocuklarımızı, en iyi şekilde yetiştirmeye devam edeceğiz. Sunacağınız katkılar için şimdiden teşekkür ediyorum.

 Saygıdeğer Meslektaşlarım,

Büyük fedakârlıklar göstererek geçirilen bir dönemin ardından, kısa da olsa dinlenmiş olarak yeni bir döneme başlıyorsunuz. Maarif davamızın neferleri olarak şu ana kadar verdiğiniz emekler için teşekkür eder, hep birlikte, yeni başarı hikâyeleri yazacağımıza olan inancımla hepinize, şimdiden başarılı bir eğitim- öğretim dönemi diliyorum.

  ( İl MEM Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi )

 

Bulak Mah. Derviş Yalım Cad. No 2 İç Kapı No 5 MERKEZ / HAKKARİ - Santral 0 438 280 30 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.