HAKKARİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Sayın Bilal Gür, 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılının 2. Döneminin Başlaması Nedeniyle Bir Mesaj Yayımladı.

İl Müdürümüz Sayın Bilal Gür, 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılının 2. Döneminin Başlaması Nedeniyle Bir Mesaj Yayımladı.

Sayın Müdürümüz mesajında, verimli bir şekilde geçirilen birinci dönemin ardından, 2022-2023 eğitim öğretim yılının ikinci dönemini de aynı istek ve heyecanla karşıladıklarını ifade etti. Hakkari Eğitim Ailesi çatısı altında, maarif davamızın neferleri olarak hedefimiz, ilimizdeki eğitim meşalesini daha ilerilere götürmektir; bunun için de tüm çaba ve gayretimizle çalışmaya devam edeceklerini anlatan Sayın İl Müdürümüz mesajını şöyle sürdürdü:

"Çocuklarımızın ikinci evleri olan okullarımızı, her bakımdan el birliğiyle ikinci döneme hazırladık. Okul öncesi öğrencilerimizle taşımalı eğitim çerçevesindeki öğrencilerimizin ücretsiz yemek hizmetinden yararlanması için gerekli tüm hazırlıklarımızı yaptık. İkinci eğitim döneminde de yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerimizle birlikte yeni başarı hikayelerine imza atmak için yola çıkıyoruz," dedi.

Öğrencilerimize de seslenen Sayın İl Müdürümüz: "Ara tatilde, kış okullarımızda aktif dinlenerek ve en önemlisi de kitap okuyarak yepyeni bir heyecanla ikinci döneme başlıyorsunuz. Derslerinize sımsıkı çalışarak hayalini kurduğunuz hedeflerinize, emin adımlarla yürümeniz en büyük beklentimizdir. Hepinize başarılı geçecek yeni bir dönem diliyorum," dedi.

Velilerimize de seslenerek:" Bakanlığımızın öncülüğünde ve Valimiz Sayın İdris Akbıyık'ın himayelerinde, her türlü tedbirler alınmış bir şekilde, çocuklarımızın okulda oldukları sürede, yükünüzü hafifleterek, sağlıklı beslenmeleri için tüm okul öncesini öğrencileri içine alan ücretsiz yemek uygulamasını da başlatıyoruz. Eğitiminde etkin bir rol alarak yanımızda olacağınıza olan inancımla bizlere emanet ettiğiniz çocuklarımızı, en iyi şekilde yetiştirmeye devam edeceğiz. Sunacağınız katkılar için şimdiden teşekkür ediyorum," ifadesini kullanarak mesajının son bölümünde meslektaşlarına seslendi: "Büyük fedakarlıklar göstererek geçirilen bir dönemin ardından kısa da olsa dinlenmiş olarak yeni bir döneme başlıyoruz. Şu ana kadar verdiğiniz emekler için teşekkür eder, hep birlikte, yeni başarı hikayeleri yazacağımıza olan inancımla hepinize şimdiden başarılı bir yeni eğitim- öğretim dönemi diliyorum," dedi.

Bulak Mah. Derviş Yalım Cad. No 2 İç Kapı No 5 MERKEZ / HAKKARİ - Santral 0 438 280 30 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.