HAKKARİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlimiz Merkez ve Bağlı Köylerinde Eğitime Bir Gün Ara Verildi
![İlimiz Merkez ve Bağlı Köylerinde Eğitime Bir Gün Ara Verildi](/www/images/mansetresim.png)
İlimiz Merkez ve bağlı köylerinde olumsuz hava koşulları nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda (Yatılı Eğitim Kurumları hariç) eğitim-öğretime 31 Aralık 2015 Perşembe günü bir gün süre ile ara verilmiştir. Ayrıca kamu kurum ve kuruluşlarında görevli engelli ve hamile personellerde idari izinli sayılacaktır.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.