HAKKARİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLİMİZ UZAKTAN EĞİTİM ÖĞRETMEN AKADEMİ FAALİYETLERİ

Müdürlüğümüz, bakanlığımız üst düzey yöneticileri ve çeşitli vakıflarla beraber gerçekleştirdiği "Değerli Öğretmenim" Projesi kapsamında Öğretmen Akademi faaliyetleri hız kesmeden devam ekmektedir.
İLİMİZ UZAKTAN EĞİTİM ÖĞRETMEN AKADEMİ FAALİYETLERİ

 

Covid-19 nedeni ile eğitimlerine uzaktan devam eden öğrencilerimiz için HEGİP projemizi "Evde Kal Birlikteyiz" projesi ile revize eden müdürlüğümüz proje kapsamında sadece öğrenciler için değil, geleceğimizin teminatı yavrularımızın eğitimlerini canla başla uzaktan yönlendiren değerli öğretmen ve yöneticilerimizin, gerek kişisel gelişimlerine, gerekse eğitimsel birikimlerine katkıda bulunmak için destek kurs ve eğitimlere devam etmektedir.

Pandemi sürecinde uzaktan eğitim gibi yepyeni bir uygulamayı fedakârca omuzlayan, bu rolü üstlenip, sorunsuz bir şekilde devam eden eğitim ordumuzdan desteğini hiçbir zaman esirgemeyen başta bakanımız Sayın Ziya SELÇUK, Valimiz Sayın İdris AKBIYIK ve her istediğimizde yanımızda olan bizimle bilgi ve birikimlerini paylaşan alanında uzman bakanlığımızın üst düzey yöneticilerine şükranlarımı arz ederim.

Online olarak gerçekleştirilen eğitimlerde bu güne kadar "Eğitimde İnovasyon, Öğrenci Koçluğu, Yetenek Yönetimi, Nerede Kalmıştık, Yeni Dünyada Yeni Eğitim Yaklaşımları, Yaratıcı Düşünme" eğitimleri verilmiş olup eğitimlerimiz hala devam etmektedir. Eğitimler ile sürekli uzaktan da olsa bir araya gelen eğitim ordumuz, moral depolamakta ve başlayacak olan yüz yüze eğitimi sabırsızlıkla beklemekte olduklarını görmek bizler için ayrıca bir mutluluk kaynağıdır.

                                                                                                                                                                                                   Bilal GÜR

İl Milli Eğitim Müdürü

 

14-05-202014-05-202014-05-202014-05-202014-05-202007-05-202007-05-202007-05-2020

Bulak Mah. Derviş Yalım Cad. No 2 İç Kapı No 5 MERKEZ / HAKKARİ - Santral 0 438 280 30 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.