HAKKARİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İmam Hatip Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı

         İlimiz Merkezde bulunan imam hatip ortaokulları ve  Anadolu imam hatip lise müdürleriyle Milli Eğitim Müdürlüğümüzün toplantı salonunda toplantı yapıldı.  
İmam Hatip Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı

          İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal ĞÜR’ün başkanlık ettiği toplantıda, Şube Müdürü Abdulmecit YILMAZ ile imam hatip ortaokulları ve  Anadolu imam hatip liseleri müdürleri hazır bulundu.

 

         İl Milli Eğitim Müdürü Bilal GÜR toplantıda yaptığı konuşmasında “İmam Hatip Okullarımızdaki eğitim ortamları ve öğrenme süreçlerini geliştirmek için çalışmalar yapıyoruz. Eğitim öğretimin daha etkili ve verimli hale getirilmesi, öğrenci ve öğretmenlerin sosyal ve kültürel faaliyetlere katılımın desteklenmesi ve amacına uygun bir biçimde yürütülmesini sağlayarak, eğitimin her kademesinde ve her alanında kalitenin arttırılmasını hedefliyoruz. böyle bir araya gelmeye çalışıyoruz. Böylelikle Müdürlüğümüz ile okullarımız arasındaki iletişim kanallarını gelişiyor. Okullarımız tarafından uygulanmakta olan örnek uygulama ve projeleri paylaşarak iyi uygulamaların tüm okullarımıza yaygınlaştırılmasına teşvik ediyoruz” dedi.

  

         Toplantının devamında; ilimiz genelindeki imam hatip okullarının eğitim-öğretimi masaya yatırıldı. Eğitim öğretim yılı boyunca yapılacak etkinlikler, yarışmalar ve öğrencilerin mesleki, akademik ve sosyal kültürel alanda becerilerinin geliştirilmesi için uygulanacak projeler hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

 

28-11-201828-11-2018

Bulak Mah. Derviş Yalım Cad. No 2 İç Kapı No 5 MERKEZ / HAKKARİ - Santral 0 438 280 30 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.