HAKKARİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz 24 Kasım Öğretmenler Günü Münasebetiyle Emekli Ve Hasta Öğretmenlere Ziyarette Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut Kurtaran, 24 Kasım öğretmenler günü kutlamaları çerçevesinde emekli öğretmen Adil Erdoğan´ı evinde ziyaret etti.
Milli Eğitim Müdürümüz 24 Kasım Öğretmenler Günü Münasebetiyle Emekli Ve Hasta Öğretmenlere Ziyarette Bulundu

         İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut Kurtaran, 24 Kasım öğretmen günü kutlamaları çerçevesinde emekli öğretmen Adil Erdoğan´ı evinde ziyaret etti.
         İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut Kurtaran, Müdür Yardımcısı Bünyamin Tekin ile birlikte 80 yaşındaki emekli öğretmenini evinde ziyaret ederek öğretmenler gününü kutladı. Yaklaşık 30 yıl boyunca ülkemizin çeşitli bölgelerinde ve Hakkâri’de öğretmenlik görevini yapan daha sonra emekli olan Adil Erdoğan, bu anlamlı günde kendisini yalnız bırakmayan Kurtaran´a teşekkür etti.
         Erdoğan ile sohbet ederek sorun ve sıkıntılarını dinleyen Kurtaran, "Bugün özellikle sizin genç öğretmenlerimize bazı tavsiyelerde bulunacağınızı heyecanla bekliyorduk. Ancak yaşadığınız sağlık probleminden dolayı etkinliğimize katılmayışınız bizleri çok üzdü. Özellikle böyle bir günde rahatsız olmanız daha çok üzdü bizi. Hepimizin sizin gibi emektar eğitimci büyüklerimizin tavsiyelerine ihtiyacı var. Sizi ziyaret etmek bizim için bir onur. İnşallah sağlık ve sıhhatle daha nice öğretmenler günü kutlarsınız" şeklinde konuştu. 

      Müdürümüz Mahmut Kurtaran daha sonrada, bir süre önce geçirdiği trafik kazası sonucu yaralanan öğretmen Harun Çallı´yı da evinde ziyaret ederek gecmiş olsun dileklerinde bulundu ve öğretmenler gününü kutladı.

                    

Bulak Mah. Derviş Yalım Cad. No 2 İç Kapı No 5 MERKEZ / HAKKARİ - Santral 0 438 280 30 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.