HAKKARİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüzde Devir-Teslim Töreni

Müdürlüğümüzde Devir-Teslim Töreni

Bitlis İl Millî Eğitim Müdürlüğü'ne atanan İl Müdürümüz Sayın Bilal Gür, Müdürlüğümüzde gerçekleştirilen devir teslim töreninde, görevi, yeni il müdürümüz Sayın Nurettin Yılmaz'a devretti.

Törende bir konuşma yapan İl Müdürümüz Sayın Bilal Gür: "Büyük bir heyecan ve istekle yürütmeye çalıştığım Hakkari İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevimden ayrılıyorum. Bana, doğduğum ve büyüdüğüm bu güzel, asil kente hizmet etme imkanı veren devlet büyüklerime şükranlarımı sunuyorum. Sayın Bakanımızın tensipleriyle Bitlis Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendirilmiş bulunmaktayım. Tüm bu süreçlerde, bizlere bu görevleri layık gören Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a ve Bakanımız Prof. Dr. Sayın Yusuf Tekin'e şükranlarımı arz ediyorum.    

Hakkari'deki görevimden ayrılırken, Sayın Valimizin riyasetinde, Vali Yardımcılarımız ve Kaymakamlarımızın da destekleriyle tüm yol arkadaşlarımla birlikte, saygı ve anlayış içerisinde, mesai mefhumu gözetmeksizin, il merkezi ve ilçelerimizde ayak basmadık kurum bırakmadan, sorunları yerinde tespit etmeye ve çözmeye gayret ettik. Çok sevdiğim memleketim Hakkari'den, İl Milli Eğitim Müdürü olarak hizmet etmenin huzur ve mutluluğu ile ayrılırken ilimize hizmet etme yolunda, birlikte çalıştığımız; il müdür yardımcılarım, şube müdürlerim, eğitim müfettişlerim, okul yöneticileri, öğretmen, şef, memur ve hizmetli kardeşlerime; mesai mefhumu gözetmeden görev yapan özel kalem personelimize ve Hakkâri Eğitim Ailesi'nin her bir ferdine, eğitim yolculuğumuza kattıkları değer için müteşekkirim. Yeni İl Müdürümüz Sayın Nurettin Yılmaz'a, Hakkari'ye hizmet yolunda muvaffakiyetler diliyorum. Haklarınızı helal edin, kalın sağlıcakla," dedi.

Yeni İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nurettin Yılmaz da devir-teslim töreninde yaptığı konuşmasında: "Bugüne kadar gerçekleştirdiği değerli çalışmalarından dolayı Sayın İl Müdürümüze teşekkür ederim. Hakkari Eğitim Ailemize, sunduğu özveri ve vizyon sayesinde, pek çok başarıya imza attı. Yeni görevinde de aynı başarılı çizgiyi devam ettirecektir. Kendisine yeni görev yerinde başarılar dilerim.

Bugün itibariyle; ilim, irfan şehri olan ve kendi içinde birçok alim, sanatçı, oyuncu ve dengbej yetiştirmiş olan, Dağların Başkenti ve kadim olan Hakkari şehrimizde, bu ulvi göreve başlamanın heyecanını ve onurunu yaşıyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın açmış olduğu yolda, Sayın Valimizin önderliğinde ve himayelerinde, Türkiye'nin yeni yüzyılına yakışır bir şekilde tüm paydaşlarımızla, özellikle eğitim kadrolarımızda bulunan genç ve dinamik öğretmen arkadaşlarımızla gece gündüz demeden, okul-aile işbirliğinde, şehrimizi eğitimde layık olduğu yere taşımak için hep bir çalışacağız," dedi.

Devir- teslim töreni, kurumumuz önünde çekilen toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Bir önceki gün de yeni İl Müdürümüz Sayın Nurettin Yılmaz 'ın katılımlarıyla, Bitlis İl Müdürü olarak atanan Sayın Bilal Gür onuruna, veda yemeği tertip edilmişti.

(İl MEM Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi)

26-08-202326-08-202326-08-202326-08-202326-08-202326-08-202326-08-202326-08-202326-08-2023

 

Bulak Mah. Derviş Yalım Cad. No 2 İç Kapı No 5 MERKEZ / HAKKARİ - Santral 0 438 280 30 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.