HAKKARİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrenciler, Sayın Müdürümüz DURGUN İle Röportaj Yaptı

         Hakkâri Cumhuriyet İlk/Ortaokulu öğrencileri hazırladıklarını etkinlik kapsamında İl  Milli Eğitim Müdürümüz  Sayın Veysel DURGUN ile röportaj yaptı  
Öğrenciler, Sayın Müdürümüz DURGUN İle Röportaj Yaptı

         Merkeze bağlı Cumhuriyet İlk/Ortaokulu’nda eğitim gören Öğrenciler hazırladıkları etkinlik kapsamında Müdürümüz Sayın DURGUN ile röportaj yaparak bazı sorular yönelttiler. Öğrenciler, Müdürümüz Sayın DURGUN ile yaptıkları röportajı okuldaki tüm arkadaşlarıyla paylaşacaklarını ifade ettiler.


        Müdürümüz Sayın DURGUN, hazırladıkları etkinlikten dolayı öğrencileri tebrik ederek eğitim hayatlarında başarılar diledi. Müdürümüz DURGUN, " Siz geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın bu güzel etkinliğine gereken desteği vereceğiz. Ayrıca Milli Eğitim Müdürlüğü olarak siz çocuklarımıza yönelik bir takım sportif ve sosyal etkinlikler düzenleyeceğiz. Bunların başında kayak pistinin siz çocuklarımızın kullanımına açılması ve projeler kapsamında sizlerin il dışına götürülmesi geliyor “şeklinde konuştu.

 

21-12-201621-12-201621-12-201621-12-2016

Bulak Mah. Derviş Yalım Cad. No 2 İç Kapı No 5 MERKEZ / HAKKARİ - Santral 0 438 280 30 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.