HAKKARİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenlere Proje Hazırlama Eğitimi Verildi.

Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “Hakkari Araştırma ve Geliştirme Altyapısının Geliştirilmesi Projesi” kapsamında, ilimizde görev yapan öğretmenlere yönelik proje hazırlama eğitimi verilmeye başlandı.
Öğretmenlere Proje Hazırlama Eğitimi Verildi.

Öğretmenevinde 14-17 Aralık tarihlerinde düzenlenecek olan eğitimlere 20 öğretmen katılıyor. Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut Kurtaran; Türkiye´de son yıllarda herkesin projelere ilgi duyduğunu ve projenin, işleri planlı yapmak olduğunu, bundan sonra daha programlı, projeye dayalı, eğitim işinde öncelikli ve herkesin fayda görebileceği iyi ve güzel projeler hazırlayacaklarını dile getirdi

 

Konuşmaların ardından Kalkınma Bakanlığı Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı Beşeri, Sosyal ve Kurumsal Gelişme Koordinatörlüğünden gelen proje uzmanı Ahmet Katıksız rehberliğinde öğretmenlere proje hazırlama teknikleri konusunda eğitim verildi.

projeprojeprojeprojeproje

Bulak Mah. Derviş Yalım Cad. No 2 İç Kapı No 5 MERKEZ / HAKKARİ - Santral 0 438 280 30 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.