HAKKARİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Öncesi Eğitimi Yıl Sonu Şenlikleri Yapıldı.

Bakanlığımızın, okul öncesinde okullaşmayı artırmak ve her çocuğun bu eğitim döneminden geçmesini sağlamak amacıyla teşvik ettiği geleneksel okul öncesi şenliklerine bu yıl bir yenisi eklendi. Bu gün heyecan ve coşkuyla kutlanan şenliğe ilgi yoğundu.
Okul Öncesi Eğitimi Yıl Sonu Şenlikleri Yapıldı.

Okul öncesi eğitim; 0-6 yaş çocukların sosyal ve duygusal gelişimini destekleyerek, yetişkinlik döneminde de kişilerin daha üretici ve verimli olmalarını, sahip oldukları potansiyeli kullanabilmelerini sağlamaktadır.

İlimizde farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen şenlikte okul öncesi öğrencilerinin hazırladığı etkinlikler sergilendi.

 

Programın açılışına Valimiz Sayın Yakup CANBOLAT ve eşi Hanımefendi, Hakkâri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ebubekir CEYLAN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut KURTARAN kurum amirleri ve ilimizde bulunan anaokulları ve ilkokullardaki anasınıflarına devam eden çocuklar, aileleri ve öğretmenleri katıldı.

Çocukların gösterileriyle renk kattığı şenlik, saat 09.30’da başlayıp saat 12.00’da sona erdi.

 

Okul Öncesi Eğitim Yıl sonu ŞenliğOkul Öncesi Eğitim Yıl sonu ŞenliğOkul Öncesi Eğitim Yıl sonu ŞenliğOkul Öncesi Eğitim Yıl sonu ŞenliğOkul Öncesi Eğitim Yıl sonu ŞenliğOkul Öncesi Eğitim Yıl sonu ŞenliğOkul Öncesi Eğitim Yıl sonu ŞenliğOkul Öncesi Eğitim Yıl sonu ŞenliğOkul Öncesi Eğitim Yıl sonu ŞenliğOkul Öncesi Eğitim Yıl sonu Şenliğ

Bulak Mah. Derviş Yalım Cad. No 2 İç Kapı No 5 MERKEZ / HAKKARİ - Santral 0 438 280 30 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.