HAKKARİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul ve Kurum Müdürleri ile Sene Başı Toplantısı Yapıldı.

 14.10.2015 Tarihinde İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut Kurtaran başkanlığında İlimiz merkez ve merkeze bağlı tüm okul ve kurum müdürlerimiz ile 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı sene başı toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya iyi dilek ve temennilerle başlayan Müdürümüz; İlimizde eğitim-öğretim yılının çok yoğun başladığını belirtti. Öğretmenliğin belli bir mesaiye bağlı olmadığını,    gerektiğinde 7-24 devam eden bir meslek olduğunu, bu nedenle sorumluluk ve yoğunluğunun çok olan bir meslek olduğunu belirtti.
Okul ve Kurum Müdürleri ile Sene Başı Toplantısı Yapıldı.

 

İlimizde öğretmen sirkülâsyonu kadar müdür ve müdür yardımcılığı sirkülâsyonunun da fazla olduğunu belirten müdürümüz bu nedenle başarıyı yakalamak için normalden çok daha fazla çalışmamız gerektiğini ifade etti. Müdürlerimizden; özellikle yeni atanan öğretmenlerimize her bakımdan örnek olmalarını ve onlara rehberlik yapmalarını istedi.  

Öğrencilerimizin TEOG-YGS-LYS ve okul derslerindeki başarılarını artırmak için açılan Destekleme ve Yetiştirme Kurslarına gereken hassasiyetin gösterilmesini ve kursların denetlenmesini istedi.

 

İki saatten fazla süren toplantıda; öğrencilerimizin her alanda başarılı olabilmeleri için neler yapılabileceği, alınması gereken tedbirler konuşuldu. Varlık sebebimiz olan öğrencilerimiz için her türlü fedakârlığı yapmamız gerektiğini belirten Müdürümüz toplantıda her bakımdan duyarlı olan velilerimize ve eğitim-öğretim işinin asıl yükünü taşıyan öğretmenlerimize de teşekkürlerini iletti. 

 

toplantıtoplantıtoplantı

Bulak Mah. Derviş Yalım Cad. No 2 İç Kapı No 5 MERKEZ / HAKKARİ - Santral 0 438 280 30 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.