HAKKARİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Okullar Hayat Olsun Projesi ” İl Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı.

“Okullar Hayat Olsun Projesi ” Nisan ayı il yönetim kurulu toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut KURATARAN Başkanlığında, 06.04.2015 tarihinde saat 10:00 da valilik toplantı salonunda yapıldı. Toplantıya, bakanlık temsilcisi Şah Murat ŞAHİNER, Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Karanfil, Orman İşletme Müdürü Hilmi AKYÜZ, Hayat Boyu Öğrenmeden sorumlu İl/ İlçe Şube Müdürleri, Halk Eğitim Merkezi müdürleri ile muhtarlar katıldı.
“Okullar Hayat Olsun Projesi ” İl Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı.

Okullar Hayat Olsun Projesinin öneminden bahseden Millî Eğitim Müdürü Mahmut KURTARAN, proje kapsamında okullarımızı halka açmanın çevreye ve topluma büyük faydalar sağlayacağını söyledi. Ayrıca vatandaşlarımızın okullarımızın bahçe, laboratuar, kütüphane salon gibi imkânlarından yaralanmayı istemeleri halinde okul idarelerimizin gereken kolaylığı sağlayacaklarını söyledi.

Okullar Hayat Olsun Projesinde paydaşlarımız olan Belediye ile Orman İşletme Müdürlüğünün ağaçlandırma ve temizlik noktasında etkin olmaları gerektiğini de belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut KURTARAN, okul bahçelerinin ilimizde düğün merasimlerinde kullanıldığını, buna ek olarak istenildiği takdirde, okul salonlarının da sohbetlerde hatta kadınlarımızın gün merasimlerinde kullanılabileceğini söyledi.

okulhayatokulhayatokulhayat

Bulak Mah. Derviş Yalım Cad. No 2 İç Kapı No 5 MERKEZ / HAKKARİ - Santral 0 438 280 30 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.