HAKKARİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rektör PAKİŞ ´ten, İl Milli Eğitim Müdürü Veysel DURGUN ´a ziyaret

        Hakkâri Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Ömer PAKİŞ, Hakkâri İl Milli Eğitim Müdürümüz Veysel DURGUN ´ı makamında  ziyaret etti.  
Rektör PAKİŞ ´ten, İl Milli Eğitim Müdürü Veysel DURGUN ´a ziyaret

        Prof. Dr. Ömer PAKİŞ ile beraberinde bulunan Hakkâri Üniversitesi Genel Sekreter V. Yrd. Doç. Dr. Erdal BİNGÖL, Yüksekova MYO müdürü Yrd. Doç. Dr. Fatih YEŞİLYURT, Sağlık Hizmetleri MYO müdürü Yrd. Doç. Dr. Ali ERDUMAN, Çölemerik Yüksekokulu müdürü Öğr. Gör. Hikmet YAŞAR’ı makamında kabul eden İl Milli Eğitim Müdürü Veysel DURGUN, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti.           İl Milli Eğitim Müdürü Veysel DURGUN yeni görevinin tekrar hayırlı olması temennisinde bulanan Rektör PAKİŞ; insan yetiştiren kurumlar olarak İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile beraber hızla değişen dünyada günün şartlarını dikkate alarak birlikte yeni projeler üretmeye çalışacaklarını, ilin sahip olduğu potansiyelleri verimli hale getirmek için el ele vereceklerini belirtti.          İlimize, insanımıza katma değer katacak olan Hakkâri Üniversitesi ile birlikte pek çok başarılı projeler yürüteceklerine olan inancını belirten DURGUN; Sayın Rektörümüze Hakkâri’de eğitimin kalitesini artırma noktasında bize vereceği destek ve katkılarından dolayı şimdiden teşekkür ettiğini belirtti.

24-02-201724-02-2017

Bulak Mah. Derviş Yalım Cad. No 2 İç Kapı No 5 MERKEZ / HAKKARİ - Santral 0 438 280 30 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.