HAKKARİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sn. İl Müdürümüz: "Öğrencilerimizin moral ve motivasyonlarını yüksek tutmalıyız."

Sn. İl Müdürümüz:

 

İl Müdürümüz Sn. Nurettin Yılmaz; evlatlarımızın gelişimlerini detaylıca takip etmeye devam ediyor.

Şube Müdürlerimiz; Sn. Oktay Kızılkaya, Sn. Kazım Gür ve Sn. Sait Ediş' in katılımlarıyla Halk Eğitimi Merkezi Konferans Salonu'nda, ortaöğretim ve temel eğitim okul müdürleriyle, 4. kazanım değerlendirme sınav sonuçlarını, okul ve ders bazında analiz eden İl Müdürümüz Sn. Nurettin Yılmaz: Türkiye genelinde, binlerce öğrencinin katıldığı büyük ölçekli 4. kazanım değerlendirme sınav sonuçlarına ait ayrıntıları, okul müdürleriyle paylaştı ve değerlendirmelerde bulundu. Bakanlığımızın öncülüğünde, Valimiz Sn. Ali Çelik'in liderliğinde, temel hedefimizin, öğrencilerimizi, günümüzün yoğun bilgi ve rekabetçi dünyasına en iyi şekilde hazırlamak olduğunu belirten Sn. İl Müdürümüz "Sene başından bu yana öğrencilerimize, çok sayıda kitap temin eden; ayrıca ölçme merkezimize baskı makinası alarak il geneli, 8. ve 12. sınıflarımıza kazanım değerlendirme sınavının uygulanmasına vesile olan Valimiz Sn. Ali Çelik'e de şükranlarını sunarak bu yaptığımız sınavların ve okullarımızda yaptığımız takviye kurslarımızın faydasını görmeye başladık. İlim nefesleriyle, öğrencilerimizin başarılarına, her zamankinden daha fazla katkı sağlayan siz değerli yönetici ve öğretmenlerimize teşekkür ederim," dedi.

Toplantının sonunda, sınavlara hazırlık sürecinin son virajında, öğrencilerin moral ve motivasyonlarını yüksek tutabilmenin önemine dikkat çeken İl Müdürümüz Sn. Nurettin Yılmaz, Milli Eğitim Bakanımız Sn. Yusuf Tekin tarafından imzalanarak gönderilen ve Türkiye genelindeki tüm okullar içerisinde, ilk 40 okulun arasında yer alarak "Çevre Beratı Belgesi" ni almaya hak kazanan Sermaye Piyasası Kurulu Ortaokulu Müdürü Mehmet Gür'e belgelerini takdim etti ve başarıları için Sermaye Piyasası Kurulu Ortaokulu Eğitim Ailesi'ne teşekkürlerini bildirdi.

İl MEM Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi

22-05-202422-05-202422-05-202422-05-202422-05-202422-05-202422-05-202422-05-202422-05-2024

Bulak Mah. Derviş Yalım Cad. No 2 İç Kapı No 5 MERKEZ / HAKKARİ - Santral 0 438 280 30 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.