HAKKARİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sn. Nurettin Yılmaz: 'Sürekli takip ve kontrol, başarının anahtarıdır.'

Sn. Nurettin Yılmaz: 'Sürekli takip ve kontrol, başarının anahtarıdır.'

İl Müdürümüz Sayın Nurettin Yılmaz, Şube Müdürlerimiz; Sayın Oktay Kızılkaya ve Sayın Sait Ediş ile birlikte, Şemdinli ve Derecik'teki ortaöğretim ve temel eğitim okul müdürlerimizle 1.kazanım değerlendirme sınav sonuçlarını, okul ve ders bazında analiz etmek için Şemdinli ilçemizi ziyaret etti.

Şemdinli İlçe Müdürü Sayın Cihat İnan, Derecik İlçe Müdürü Sayın Abdulmecid Eren, İlçe Şube Müdürlerimiz; Sayın Nabi Özel ve Sayın Ramazan Sezgin tarafından karşılanan Sayın İl Müdürümüz, Şemdinli HEM Konferans Salonu'nda, Şemdinli ve Derecik'teki ortaöğretim ve temel eğitim okul müdürlerimizle bir araya gelerek sınav sonuçlarına ait ayrıntıları, okul müdürleriyle paylaştı ve değerlendirmelerde bulundu.

Her ilçemizin, okul ve branş bazında akademik başarı takibini yapıyoruz, diyen Sayın İl Müdürümüz, okul müdürleri ve ilçedeki tüm paydaşların destekleriyle ilçelerimizin başarı grafiğinde, ciddi yükselmeler elde edeceğimize inanıyorum, dedi.

Valimiz Sayın Ali Çelik'in destekleriyle ilimiz genelindeki tüm 8. ve 12. sınıflarımıza kazanım değerlendirme sınavı uygulandığını ve bu sınavların periyodik olarak yapılmaya devam edileceğini belirten İl Müdürümüz Sayın Nurettin Yılmaz: "Unutmayalım ki sürekli takip ve kontrol başarının anahtarıdır. Sizlerden de beklentimiz, okullarımızdaki tüm öğrencilerimizi her alanda takip ederek, eksikliklerini tamamlamalarını sağlamak olmalıdır. Takviye kurslarımızı, verimli ve etkili şekilde yapmaya devam ederek öğrencilerimizin sınavlara hazırlık sürecinde, moral ve motivasyonlarını yüksek tutmaya, ilçemizin eğitim kalitesini yukarılara taşımak için hep birlikte alın teri dökmeye devam etmeliyiz," dedi.

İl Müdürümüz Sayın Nurettin Yılmaz: "Valimiz Sayın Ali Çelik'in liderliğinde, gücümüz yettiğince okullarımızı gezerek, öğretmenlerimizle, öğrencilerimizle bir araya geliyor, siz eğitim liderlerinin, öğretmen ve öğrencilerimizin taleplerini dinliyoruz. Bize emanet edilen öğrencilerimizi nitelikli bir eğitim ile en iyi şekilde geleceğe hazırlamak için sizlerle birlikte var gücümüzle çalışıyoruz. Eğitim ve öğretime katkı sağlayan tüm yönetici, öğretmen ve velilerimize teşekkür ediyoruz," dedi.

(İl MEM Basın ve Halkla İlişkiler Şubesi)

30-11-202330-11-202330-11-202330-11-202330-11-202330-11-202330-11-2023

Bulak Mah. Derviş Yalım Cad. No 2 İç Kapı No 5 MERKEZ / HAKKARİ - Santral 0 438 280 30 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.