HAKKARİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VALİ YARDIMCISI TAŞÇI’DAN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE VEDA ZİYARETİ

          İçişleri Bakanlığı’nın yayınlanan son kararnamesiyle Hakkari Vali Yardımcılığı görevinden, Erzurum’un Uzundere İlçesine Kaymakam olarak görevlendirilen Mehmet Emin Taşçı kentten ayrılmadan önce yaptığı veda ziyaretleri kapsamında Müdürlüğümüze ziyarette bulundu.   
VALİ YARDIMCISI TAŞÇI’DAN MÜDÜRLÜĞÜMÜZE VEDA ZİYARETİ

         Burada bir açıklamada bulunan Taşçı; “Özellikle Milli Eğitim Müdürlüğü´nün faaliyetlerini her zaman takdirle karşıladım. Çok faal bir kurum. Sürekli bir çalışma ve üretim var bu kurumda. Bu yüzden başta İl Milli Eğitim Müdürümüz olmak üzere hepinize gayretlerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Beraber çalıştığımız süre içerisinde birbirimize varsa kırgınlıklarımız hakkınızı helal edin. Bizler hizmet insanlarıyız. Amacımız burada insanlarımıza en iyi hizmeti vermekti. Bu çaba ve bu düşünce ile çalıştık.

Gideceğim her yerde insanlarımıza hizmet etmeye devam edeceğim”  şeklinde konuştu.

         İl Milli Eğitim Müdürü Veysel Durgun ise, Vali Yardımcısı Mehmet Emin Taşçı’nın veda ziyaretinden hüzünlendiğini belirtip, kendilerinin İl Milli Eğitim Müdürlüğü camiasına göstermiş olduğu ilgi ve emeklerinden ötürü teşekkür ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını diledi. 

         Vali Yardımcısı Mehmet Emin Taşçı gerçekleştirdiği ziyaretin sonunda, İl Milli Eğitim Müdürü Veysel Durgun, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleriyle bir araya gelerek tek tek vedalaştı.

 

07-12-201607-12-201607-12-2016

Bulak Mah. Derviş Yalım Cad. No 2 İç Kapı No 5 MERKEZ / HAKKARİ - Santral 0 438 280 30 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.