HAKKARİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Sayın Toprak, Tenisçileri Makamında Kabul Etti

Valimiz Sayın Cüneyit Orhan TOPRAK, Mersin İlinde yapılan Okullararası Tenis Grup Müsabakalarında dereceye giren Hakkâri Anadolu Lisesi Erkek Tenis Takımını makamında kabul etti. 
Valimiz Sayın Toprak, Tenisçileri Makamında Kabul Etti

Mersin’den başarı ile dönen Hakkâri Anadolu Lisesi Erkek Tenis Takımı, İl Milli Eğitim Müdürü Veysel DURGUN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Reşit GÜLDAL ve Okul Müdürleri Kazım GÜR ile birlikte Valimiz Sayın TOPRAK’a ziyarette bulundu.

 

Valimiz Sayın TOPRAK, Hakkâri’de düzenlenen Okullararası Tenis Yarışmasında il birincisi olan ve Mersin’de gerçekleşen Okullararası Tenis Grup Müsabakalarına da katılarak başarı elde eden sporcuları tebrik etti.

 

Valimiz Sayın TOPRAK, toplam 21 takımın katıldığı erkekler tenis müsabakalarda 4. Grup’ta mücadele eden ve rakiplerini yenerek grubunda birinci olan Hakkâri Anadolu Lisesi Tenis Takımı sporcularını kutlayarak, aynı başarıyı 15-19 Ocak tarihleri arasında İzmir İlinde gerçekleşecek olan Okullararası Tenis Türkiye Şampiyonası’nda da göstermelerini istedi.

12-01-201712-01-201712-01-201712-01-2017

Bulak Mah. Derviş Yalım Cad. No 2 İç Kapı No 5 MERKEZ / HAKKARİ - Santral 0 438 280 30 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.